Slipad dekor av blomster girlanger. Elva vinglas (höjd 18 cm), elva starkvinsglas (höjd: 14 cm), tio selterglas (höjd 10 cm), nio likörglas (höjd: 12 cm).
Åldersrelaterat slitage. Nagg på ett vinglas och ett starkvinsglas.