BÖCKER, 5 st, illusterade av Henry B. Goodwin. 1917-1929.

"Troll och Tott"av Ida B. Goodwin, "Doktor Goodwins Lilla Katekes" av Henry B. Goodwin, "Kamerabilden" av Henry B. Goodwin, "Täppan som sommarnöje" av Henry B. Goodwin, "Birger Mörner, valda dikter".

Slitage, skador. Ej genomgångna.

Utropspris
1 000 SEK