Insatsställning med lock för punsch på kylning med tappkran, dekor i form av druvklasar och blad, tre fötter med kulfot och klor. Lock krönt av druv- och bladdekor. H 33 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar och repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.