TOM DIXON, fåtölj, "Wingback", 2000-tal.
Svartlackerade ben. Fast stoppad sits med rosa textil. Etikettmärkt. Sitthöjd ca 40, höjd 97, bredd 68, djup 60 cm.
Obetydligt ytslitage.