Smycken Armband
1111091
ARMRING 14K guld, i form av spänne.

Otydliga stämplar, stämplat 56. Stel men öppningsbar. Innerdiameter 5,5 cm. Vikt 20,2 gram.

Tennlödning. Åldersrelaterat slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
5 000 SEK