1111121

SKULPTUR, porslin, Italien, sent 1900-tal.

Skulptur, porslin, italien, sent 1900-tal.

Sittande hund. Höjd ca 80 cm.

Slitage.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
2 500 SEK