Bestående av; 1 sköldpadda, längd 15 cm, 1 blomma, längd 12 cm, 1 bägare, höjd 7, diameter 7 cm, 1 skål, diameter 9,5, höjd 5 cm, 1 ask med lok, diameter 8,5, höjd 6 cm.
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10