Allmoge
1111893

BUTIKSDEKORATON, bemålat trä, omkring 1900.

Troligen apotek-dekor. I form av en slingrande orm, längd ca 120 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall, repor och märken. Skadad yttersta spetsen på svansen.

Utropspris
2 000 SEK