SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Oval form. Överdel med bricka. Undertill ställ för flaskor. Längd 56 cm. Bredd 37 cm. Höjd 58 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 800
    175 EUR
    199 USD

    Budhistorik (25 bud)
    617 nov 21:161800SEK
    417 nov 21:161700SEK
    817 nov 21:111600SEK