ROLEX DAMUR ORCHID 18K guld, 18 mm, manuell

Längd justerbar ca 18-19 cm. 3870113.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Repor. Ställvis slitage. Urtavla med patina.

Utropspris
25 000 SEK