Bronserad, uppsvängt krön, fast stoppad klädsel, svängda armstöd och ben, skuren dekor av rocaille och blommor, sitthöjd ca 39 cm
Slitage. Skador. Lagningar. Nedsutten stoppning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10