MARIO BELLINI, stolar, ett par, modell "412 CAB" för Cassina, Italien 2000-tal.
Stålstomme med roströd läderklädsel, dragkedjor. Bredd 47, sitthöjd c:a 45 cm.
Slitage, repor, sitsen sprucken undertill.