RING 18k guld och vitguld m 1 rosa cabochonslipad turmalin ca 10 x 7 mm och briljanter 0,25 ct enligt gravyr

Total vikt 8,7 g. Storlek 16,75/52,5.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
4 500 SEK