Möbler Fåtöljer & Soffor
1112251
SOFFA, 1900-talets slut.
Soffa, 1900-talets slut.
Soffa, 1900-talets slut.
Soffa, 1900-talets slut.

Tresits, lösa stoppade dynor, klädda i blommigt tyg från Jobs. Längd 195, djup 85, sitthöjd 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Proveniens

Rekvisita från TV-serien "Vår tid är nu".

Utropspris
3 000 SEK