WALTHAM, fickur, 42 mm

WALTHAM, fickur, 42 mm

9K guld i ytterboett, mekaniskt verk (manuell), plexiglas, liten sekundvisare, läderetui, ca; 1907, vikt tot. 67 gram

refnr 1389542, boettnr 89543, serienr 15181699

Åldersrelaterat slitage. Repor i glas och boett. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
2 500 SEK