RAM, empire, 1800-talets början.

Förgylld. Innermått 56,5 x 44 cm. Yttermått 73 x 59 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Sprickor.

Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T51

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anja Lehtovuori

    Anja Lehtovuori

    anja.lehtovuori@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    240
    EUR
    2 523 SEK
    271 USD

    Budhistorik (3 bud)
    315 feb 7:46240EUR
    214 feb 14:31220EUR
    113 feb 23:42200EUR