Betsad ek, rygg och sits med imiterat gyllenläder, svarvade ben, H-kryss, sitthöjd ca 49 cm
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Repor. Märken. Klädsel med smärre skador/hål
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10