MONA HUSS WALIN, färglitografi, numrerad 362/420, signerad och daterad 1990.
Innergård. Blindstämpel. Bildmått 55 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK