FRITS HENNINGSEN, tidningsställ / notställ, 1900-talets mitt.

Betsat bok. Fyra hyllplan. Längd 46, bredd 30, Höjd 75 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 timmar 21 minuter

    Utropspris: 4 500 SEK

    2 000
    195 EUR
    221 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    317 nov 15:522000SEK
    210 nov 22:301000SEK
    110 nov 10:01300SEK