LEKSAKSBIL, plåt, ATC Asahi, Japan, 1960-tal.

'Ford Fordor Ranch Wagon'. I originallåda. Längd 30 cm.

Smärre slitage. En hjulkapsel lös. Lådan med slitage och fläckar.

Utropspris
200 EUR