TAKKRONA, venetiansk stil, 1900-tal.

Glas. Med fyra ljuskällor. Lösa dekordelar i form av spröt med vridna blad och blommor. Diameter ca 58 cm. Höjd ca 64 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Skador. Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Sofia Blohm

    Sofia Blohm

    sofia.blohm@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 400
    136 EUR
    154 USD

    Budhistorik (15 bud)
    7 6 dec 20:371400SEK
    6 6 dec 14:291300SEK
    2 4 dec 14:351200SEK