Konst Modern svensk konst
1112947

Jens Sinding Christensen

(Danmark, 1888-1980)
Jens sinding christensen, olja på duk, signerad.

JENS SINDING CHRISTENSEN, olja på duk, signerad.

Stockholms Stadshus. 100 x 65 cm.

Krackelyr. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer