INGEBORG LUNDIN, vas, glas, "Ariel", Orrefors, 1960-tal.
Blåtonat underfång med geometriskt mönster. Märkt "ORREFORS Ariel No 502-E.4. Ingeborg Lundin". Höjd ca 15 cm.
Slitage. Sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK