Design Konstglas
1113120
Anne Nilsson
(Född 1953)

ANNE NILSSON, skål, glas, "Harlekin", Orrefors Gallery, signerad och daterad 85.

Rosa glas med svart kant. Frostat rutmönster. Etikettmärkt. Signerad Orrefors 903978 Anne Nilsson Gallery 22-85. Höjd 17,5 cm.

Lättare ytslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK