ANNE NILSSON, skål, glas, "Harlekin", Orrefors Gallery, signerad och daterad 85.
Rosa glas med svart kant. Frostat rutmönster. Etikettmärkt. Signerad Orrefors 903978 Anne Nilsson Gallery 22-85. Höjd 17,5 cm.
Lättare ytslitage.