Allmoge
1113598

BARNSTOL och BORD, fällbar, 1800-tal.

Fällbar barnstol- och bord. Målad. Total längd utfälld 58. Bredd 45. Höjd 35. Höjd hopfälld 72 cm.

Slitage. Repor. Märken. Senare målning.

Utropspris
2 000 SEK