EFVA ATTLING, Ring, ' Now or Never'. 18K guld.
Stämplad EFVA, signerad. Stockholm 2006. Bredd 8 mm. Storlek 21,5/67. Vikt 15,8 gram. Ask Efva Attling.
Gravyr. Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10