Möbler Fåtöljer & Soffor
1113863

SOFFA, Lani, Larsson och Nilsson, Malmö, 1900-talets mitt

Soffa, lani, larsson och nilsson, malmö, 1900-talets mitt.

Senapsgul plysch klädsel. Betsade ben. Längd ca 150, bredd 70 cm. Sitthöjd 42 cm

Bruksslitage. Något nedsutten stoppning.

Utropspris
2 000 SEK