GUSTAV RUDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 143/250.

Skuta. Bladstorlek 45 x 62 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    39 USD

    Budhistorik (2 bud)
    215 dec 15:16350SEK
    111 dec 15:57300SEK