1 st, figurin i form av tomte med lyckta, elektrifierad lykta. Märkt. Höjd ca 42 cm. 2 st, figuriner höjd 15,5 - 20,5 cm. Märkta.
Bruksslitage. Smärre repor och nagg. Delvis färgslitage. En med skadad tomteluva.Ej funktionstestad.