VAS, glas, 1900-tal.

En amforaformad med voluthänklar. Polykrom melerad glasmassa. Höjd 35,5 cm.

Konditionsrapport

Brukslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V24

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 7 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    850
    83 EUR
    95 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    2 7 dec 20:53850SEK
    1A 7 dec 20:52800SEK
    2 7 dec 20:52800SEK