SKÅL, glas och metall, 1900-tal.

Blå glasmassa. Bredd 26. Höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V24

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    999
    97 EUR
    110 USD

    Budhistorik (15 bud)
    814 dec 18:08999SEK
    313 dec 20:12949SEK
    7A13 dec 20:12899SEK