MÄRKLIN, samling lok och vagnar, 1900-talets andra hälft.

Ånglok, 01097.
Disellok, 3065,
Disellok, DHG 500 3078,
Disellok DHG 500 3078,
Ellok, 3014,
Ellok, Re 1010 SJ. Med lös del.
Samling av diverse godsvagnar (25 st). och passagerarvagnar (11 st ).
Samt kataloger.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK