Möbler Speglar
1115043
SPEGEL, omkring 1900-talets mitt
Spegel, omkring 1900-talets mitt.

Organisk form. Ram i konstmaterial. Bredd 88 cm, höjd 69 cm.

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
1 500 SEK