Allmoge
1115128

SKRIN, allmoge, 1700-talets slut / tidigt 1800-tal.

Furu med järnbeslag. Längd 31, bredd 23, höjd 19 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK