Förgyllt silver (20 micron), quartz, mineralglas, läderband (ej original), box och cert dec 1988
ref nr 69137, serienr 681006
Åldersrelaterat slitage. Repor. Fungerar vid enklare test. Funktion garanteras ej. Servad dec 2008, kvitto medföljer.