must de CARTIER, Tank Argent, armbandsur 23 mm

Förgyllt silver (20 micron), quartz, mineralglas, läderband (ej original), box och cert dec 1988

ref nr 69137, serienr 681006

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fungerar vid enklare test. Funktion garanteras ej. Servad dec 2008, kvitto medföljer.

Utropspris
6 000 SEK