Förgyllt silver (20 micron), quartz, mineral glas, läderband (ej original), cert feb 1991
ref nr 044985, serienr 590003
Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadat glas. Ej genomgången. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test