Belysning Ljuskronor
1115270
must de CARTIER, Argent, armbandsur 30 mm

Förgyllt silver (20 micron), quartz, mineral glas, läderband (ej original), cert feb 1991

ref nr 044985, serienr 590003

Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadat glas. Ej genomgången. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK