must de CARTIER, Argent, armbandsur 30 mm.

Förgyllt silver (20 micron), quartz, mineral glas, läderband (ej original), cert feb 1991

ref nr 044985, serienr 590003

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadat glas. Ej genomgången. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test

Placering
K3

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    3 000
    293 EUR
    338 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    213 jan 19:093000SEK
    15 jan 7:362000SEK