18K guld, mekaniskt verk (manuell), plexiglas, läderband (ej original), ca; 1950-tal, vikt tot 34 gram
refnr 4110.028, serienr 203806
Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Repor. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.