CERTINA, armbandsur 34 mm

CERTINA, armbandsur 34 mm

18K guld, mekaniskt verk (manuell), plexiglas, läderband (ej original), ca; 1960-tal, vikt tot 26 g

refnr 4008.113, serienr 620897

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Repor. Trasigt läderband. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Utropspris
3 000 SEK