BERTIL VALLIEN, vas, unik, Kosta Boda, signerad och numrerad.

Oval med utsvängd mynning. Underfång och överfång i färgerna violett och blått. Signerad Kosta Boda Unik 305850289 B. Vallien och ikarosmärket. Höjd 15, längd 17, bredd 14 cm.

Konditionsrapport

Slitage med nagg.

Följerätt
Ja

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Malin Jigfelt

    Göteborg

    Malin Jigfelt

    malin.jigfelt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 205
    216 EUR
    245 USD

    Budhistorik (8 bud)
    4 9 dec 21:232205SEK
    2A 9 dec 21:232005SEK
    2A 9 dec 20:291900SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes