BERTIL VALLIEN, vas, unik, Kosta Boda, signerad och numrerad.

Oval med utsvängd mynning. Underfång och överfång i färgerna violett och blått. Signerad Kosta Boda Unik 305850289 B. Vallien och ikarosmärket. Höjd 15, längd 17, bredd 14 cm.

Konditionsrapport

Slitage med nagg.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss