SERVISDELAR, 36 st, porslin, "Anemone" Arabia.

Uppläggningsfat, tekanna, 8 assietter, 4 dessertskålar, sockerskål, uppläggningsskålar 2 st, terrin, mattallrikar 7 st, tekoppar 5 st. 3 extra tekoppsfat medföljer.

Slitage. Smärre nagg. Tekanna med nagg o sprickor. Smärre repor.

Utropspris
1 500 SEK