Mässing. Kupa av glas med dekor av fisk. Höjd 40 cm, bredd 24 cm.
Smärre slitage. Smärre nagg. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10