KOPP och TESIL, silver och emalj, Ryssland, 1896/efter 1958.

Kopp, gravyr, Varvara Baladanova, Moskva 1896. Höjd 8,5 cm. Tesil, förgyllt silver med emalj, efter 1958. Längd 11,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Emaljskador.

Utropspris
200 EUR