Möbler Hyllor & Bokhyllor
1115731
HYLLA, 1900-talets andra hälft.
Hylla, 1900-talets andra hälft.

Glas med montering i guldfärgad plast. Bredd 93 cm, djup 42 cm, höjd 83 cm.

Slitage. Obetydliga nagg.

Utropspris
3 000 SEK