STEVE LECHOT, golvlampa, "One-by-One", Belux, 2000-tal.

Papper. Bas av plexiglas samt detaljer av metall. Höjd ca 150 cm, bredd 30, längd 30 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK