BESTICK, 29 st, silver, sovjetiska kontrollstämplar.

6 gafflar 21 cm
6 förrättsgafflar 18 cm
6 skedar 17,5 cm
11 knivar 22 cm
Knivar med stålblad. Total vikt cirka 1739 g.

Åldersrelaterat slitage. Ett knivblad med skada.

Utropspris
300 EUR