Belysning Ljuskronor
1116197
TAKKRONA, 1900-tal

Stomme i gulmetall. Kupor av glas. Med fem ljuspunkter. Höjd 90 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK