GLASSERVIS, 43 delar, 1900-talets andra hälft.

Med dekor av monogram. Bestående av:
9 rödvinsglas, höjd 17,5 cm
12 vitvinsglas, höjd 15,5 cm
12 starkvinsglas, höjd 12 cm
10 champagneskålar, höjd 13 cm

Konditionsrapport

Smärre nagg.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L31

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 209
    117 EUR
    133 USD

    Budhistorik (21 bud)
    914 dec 17:401209SEK
    4A14 dec 17:401200SEK
    414 dec 17:381109SEK