GLASSERVIS, 43 delar, 1900-talets andra hälft.

Med dekor av monogram. Bestående av:
9 rödvinsglas, höjd 17,5 cm
12 vitvinsglas, höjd 15,5 cm
12 starkvinsglas, höjd 12 cm
10 champagneskålar, höjd 13 cm

Smärre nagg.

Utropspris
2 000 SEK