CARL FAGERLUND, vägglampetter, ett par, "RD 1967", Orrefors, 1960-tal
Stomme av gulmetall med reliefmönstrad glaskupa. Höjd ca; 28 cm
Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. Spricka.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK