ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.

Abstrakt komposition. 54 x 66 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    8 700
    845 EUR
    958 USD

    Budhistorik (10 bud)
    2 5 dec 23:068700SEK
    4A 5 dec 23:068500SEK
    4 2 dec 19:068200SEK
    Acceptpris på 7 000 SEK uppnåddes