JOSEF FRANK, soffa, model 3031, Firma Svenskt Tenn, 2000-tal.

Klädd med textil. Lösa plymåer. Sitthöjd 46. Bredd 227. Djup 98. Höjd 86 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    38 000
    3 692 EUR
    4 183 USD

    Budhistorik (50 bud)
    14 7 dec 17:4938000SEK
    4 7 dec 17:4837000SEK
    14 7 dec 17:4736000SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes